Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya sorumlu değildir. BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya‘nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bülent Sakarya bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Bülent Sakarya markası ve diğer markalar, www.10kelime.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bülent Sakarya’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

www.10kelime.com sitesindeki içerikler ziyaretçiler tarafından sağlanmaktadır. Ziyaretçiler girdikleri bilgileri doğruluğundan kendileri sorumludur. Bülent Sakarya, ziyaretçilerin girdiği içeriklerden sorumlu değildir.

Bülent Sakarya, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Projeleri Keşfedin

Keşfet sayfasına giderek bugüne kadar eklenmiş tüm projeleri keşfedebilirsiniz. Her keşfet butonuna bastığınızda karşınıza yeni bir proje çıkar.

Arşive Erişin

Arşiv sayfasına giderek bugüne kadar eklenmiş tüm projeleri günlük, aylık ve yıllık olarak görebilirsiniz.

Reklam
Projeni Yayınla

10 kelimede anlattığınız bir uygulamanız veya projeniz mi var? Hemen proje formunu doldurun ücretsiz yayınlayalım.